NAPSALI JSTE O NÁS

Příjemná rodinná restaurace, která se nachází pod modřanskou vinicí. Velmi milá obsluha, domácí kuchyně, zajímavé a osobité recepty, pestrá nabídka piva i vína za rozumné ceny. Jedná se se o restauraci s menší kapacitou, často se zde konají rodinné oslavy, proto je dobré si místo včas rezervovat.

Paní Nina H.


Rychla a příjemná obsluha a luxusni jidlo. Steaky byly všechny řádně připravené dle přání a výborný pivní speciál. Děkujeme

Pan Tomáš P.

Příjemná menší rodinná restaurace, obsluha je velmi úslužná a splní jakékoliv přání, jídlo je rozmanité a výborné. Nabídka piv z menších pivovarů potěší nejednoho pivaře. Je nutná rezervace, bývá plno. Restaurace je vhodná pro různé oslavy a svatby.

Pan Filip Z.


Klid , kvalita, ochota, pohoda . vstřícný přístup, znalost. Klidné nekuřácké prostředí, čisto,, pěkné. prostředí, jen doporučuji.

Pan K.

Bezvadný rodinný podnik. Žádná uspěchanost, zato erudice obsluhy a kvalita i množství nabízených jídel, místo a nekuřácké prostředí. Potřebné předem objednat, či se informovat o reservacích.

Pan Jiří K.


Restauraci Pod Vinicí navštěvujeme poměrně často nejen kvůli výbornému jídlu, ale také kvůli velmi milé obsluze. Hosté se zde cítí vítáni! Určitě doporučuji k návštěvě.

Paní Monika K.


Tuto restauraci jsme si vybrali pro malou rodinnou oslavu v šesti lidech. Vzhledem k nepřízni počasí jsme už v začátku velmi ocenili, že parkování je možné prakticky "ze dveří do dveří". Restaurace je menší, útulná, doslova rodinná. Personál velmi kvalifikovaný, vstřícný, připravený udělat vám pomyšlení. Vyzkoušeli jsme dva druhy předkrmů, polévku, steak z lososa, steaky z panenky a hovězí flank steaky. K tomu samozřejmě přílohy každému podle chuti nebo s doporučením pana vrchního. Vše, co přišlo na stůl, bylo výborné, z prvotřídních surovin, chuťově bezchybné. K pití jsme objednávali výbornou pivní desítku Gwern, řidiči dostali neméně dobrý nealkoholický Lobkowicz. Červené víno na doporučení také nemělo chybu. Nezanedbatelná maličkost - příjemná hudba, která neruší, jen dotváří atmosféru. Celkový pocit z návštěvy této restaurace byl skvělý, rozhodně se sem budeme vracet.

Paní Zdeňka


Celkem zastrčená restaurace nabízí vynikající jídlo v příjemném prostředí. Je možné si zde objednat české speciality. Poměrně malý sál je možno si objednat pro rodinou oslavu.

Pan František H. 

Dnes v pondělí 15. ledna jsme zašli do jedné z mála otevřených hospod - restaurací v Modřanech v pondělí na hodně pozdní oběd. Útulná, malá hospůdka - restaurace. Lokál poloprázdný. Okamžitá obsluha, nekonečná vstřícnost a úslužnost personálu. Výběr z menu naprosto dostatečný, byly možné úpravy jídla podle potřeb.
Jestli je v nadpisu, že hospůdka nemá chybu, tak to není úplně správně. Ta hospůdka má chybu: Otevírá až v 15 hodin a v pátek a o víkendu je plno. :-)
Pokud zabloudíte do Modřan, nenechte si ujít tuhle specialitu.

Pan Jiří B.

Vaše restaurace je prostě výborná. Rozhodně nejlepší podnik v Modřanech (a néjen tam). Děkujeme Vám za krásnou oslavu promoce naší Báry a brzy se k Vám opět těšíme

Rodina Holajů


Krásná restaurace, výborné jídlo. Rádi se sem s rodinou vracíme

Paní Diana H.

Útulné prostředí, velmi dobré jídlo, ale především obsluha a komunikace číšníků s hosty na jedničku. Až zase zavítám do hlavního města, tak na jídlo rozhodně jedině k Vám :-)

Paní Mirka B.


Děkuji moc za celou naší rodinu, jak ste se o nás po celý den a večer postarali. Cítili sme se u Vás moc hezky :-) Děkujeme a brzy zase naviděnou. Krásné svátky :-)

Paní Monika S.

Bezvadná domluva, personál vyšel maximálně vstříc. Obsluha skvělá a kuchař jakbysmet.

Pan Martin S.


Jako vždy vše perfektní

Pan Vít C.

Jako vždy úžasné. Super obsluha, super jídlo krásná oslava narozenin. Děkuji.

Paní Blanka L.


Moc fajn restaurace. Člověk se tu cítí jako doma. Děkuji za krásnou oslavu maminčiných narozenin. 

Paní Kateřina K.
Napsat o nás můžete i vy